НТА > НОВИНИ > Суспільство > Україна готова сісти за стіл переговорів з Росією. Але є нюанси

Україна готова сісти за стіл переговорів з Росією. Але є нюанси

Завдання з деокупації України та дефрагментації Росії варто реалізувати в повному обсязі за всіма планами та графіками

324

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов заявив: що довше Росія відтягує перемовини щодо контрибуцій і репарацій, то більшими будуть суми відшкодування збитків.

Про це він написав у своєму твітері.

«Україна ніколи не була проти переговорів з Російською Федерацією… щодо контрибуцій і репарацій. Що довше кремлівський режим відтягує ці перемовини – то гірші умови та більші суми», – зазначив Данілов.

Секретар РНБО вважає, що завдання з деокупації України та дефрагментації Росії реалізуються в повному обсязі, згідно з планами та графіками.

Раніше Олексій Данілов заявляв, що війну не можна «заморожувати», а її закінчення не можна відкладати на майбутнє новими «мінськими угодами», оскільки таким чином не реально домогтися миру.

Нагадаємо, що російський диктатор Володимир Путін, швидше за все, цього тижня офіційно оголосить про анексію тимчасово окупованих територій України. Таким чином він переведе «спецоперацію» на інший формат і розпочне мобілізувати українців з цих регіонів.

Влада Росії розглядає можливість створити новий федеральний округ – Кримський. До його складу мали би ввійти тимчасово окупований Кримський півострів, а також окуповані частини Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Рішення президента Російської Федерації Володимира Путіна мобілізувати 300 тисяч солдатів для продовження вторгнення в Україну завдасть удару по постраждалій від санкцій російській економіці та може спричинити глибокі проблеми у цілих галузях.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі