НТА > НОВИНИ > Україна і Франція домовилися обговорити визнання свідоцтв про вакцинацію

Україна і Франція домовилися обговорити визнання свідоцтв про вакцинацію

196

Очільник МЗС України Дмитро Кулеба обговорив з міністром закордонних справ Франції Жаном-Івом Ле Дріаном питання визнання українських свідоцтв про вакцинацію.

Про це повідомила пресслужба МЗС України, передає “Європейська правда”.

У повідомленні йдеться, що Кулеба під час розмови зі своїм французьким колегою підняв питання визнання українських свідоцтв про вакцинацію. Сторони домовилися, що невдовзі проведуть українсько-французькі консультації щодо таких документів.

Міністри також обговорили нещодавню ініціативу Німеччини і Франції щодо відновлення діалогу ЄС з Росією.

Кулеба нагадав, що ЄС призупинив проведення самітів з Росією у 2014 році внаслідок агресії РФ проти України. За його словами, без конструктивних кроків зі сторони Росії говорити про відновлення такого діалогу немає підстав.

Нагадаємо, що нещодавно Україна домовилась з Угорщиною та Молдовою взаємно визнавати свідоцтва про вакцинацію. Україна також домовляється про взаємне визнання свідоцтв з Туреччиною та Грузією. Це питання очільник МЗС України Дмитро Кулебаі обговорив і з главою МЗС Ірландії.

Також речник МЗС Олег Ніколенко сьогодні, 1 липня, заявив, що Міністерство закордонних справ працює над включенням України до списку країн, громадянам яких дозволено вільний в’їзд до Євросоюзу.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"