НТА > НОВИНИ > Світ > Україна і Грузія домовились про взаємне визнання сертифікатів вакцинації

Україна і Грузія домовились про взаємне визнання сертифікатів вакцинації

103

Український прем’єр-міністр Денис Шмигаль з 2 по 4 червня перебуває у Грузії з офіційним візитом. Сьогодні, 3 червня, він зустрівся з очільником уряду країни Іраклієм Гарібашвілі.

Про це повідомив Денис Шмигаль у Facebook.

Український прем’єр під час зустрічі з Гарібашвілі домовився про взаємне визнання сертифікатів вакцинації. Шмигаль сподівається, що угоду підпишуть якнайшвидше, аби українці та грузини могли вільно подорожувати між країнами.

Крім того, глави урядів обговорили питання безпеки, торгівлі, енергетики, інфраструктури і туризму. Шмигаль запросив грузинських інвесторів долучатися до реалізації інфраструктурних проєктів в Україні.

Нагадаємо, що 13 травня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба домовився з главою МЗС Угорщини Пітером Сійярто про взаємне визнання сертифікатів вакцинації.

Додамо, 14 квітня країни Європейського Союзу офіційно домовились про запровадження COVID-паспортів. Такі сертифікати дозволять тим, хто вакцинувався, одужав від COVID-19 або має негативний тест на коронавірус, подорожувати в межах ЄС.

В Україні запустити сертифікати планують з 1 липня. Наразі українські спеціалісти співпрацюють з ВООЗ та ЄС.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі