НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна і США спільно боротимуться з раком, діабетом і захворюваннями серця

Україна і США спільно боротимуться з раком, діабетом і захворюваннями серця

145

Україна і США розширять співпрацю в боротьбі з раком, цукровим діабетом і серцево-судинними захворюваннями. Підписані угоди зі світовими лідерами у виробництві медичного обладнання, включаючи компанії General Electric, Medtronic і MSD.

Про це написав у Facebook міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

За його словами, в ході візиту української делегації на чолі з президентом Володимиром Зеленським в США підписані угоди про співпрацю з низкою американських компаній-виробників медичного обладнання та лікарських засобів. Середні них General Electric, Medtronic і MSD.

Інвестиції в якісну діагностику і лікування це те, що вимагає країна в цілому і кожен пацієнт зокрема“, – зазначив міністр.

Ляшко уточнив, що компанією Medtronic підписано угоду про розширення співпраці щодо серцево-судинних захворювань і цукрового діабету. Крім того, передбачена можливість локалізації виробництва окремих медичних виробів компанії в Україні та залучення українських вчених до досліджень.

Угода з General Electric передбачає наступне:

технічне забезпечення українських лікарень новітнім обладнанням;

ранню діагностику раку молочної залози за принципом “Діагностика одного дня”;

розміщення виробництва в Україні, в тому числі по радіофармацевтичних препаратах;

участь у спільних наукових дослідженнях.

Домовленості з MSD дозволять Україні однією з перших країн у світі отримати інноваційні ліки від коронавірусу. Вони зараз знаходяться на третій стадії клінічних досліджень.

Також очікується трансфер технологій виробництва вакцин.

Як повідомлялося, 31 серпня президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська прибули до Вашингтона в межах робочого візиту до США глави Української держави на запрошення Джозефа Байдена.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі