НТА > НОВИНИ > Економіка > Україна і Велика Британія підписали угоду про цифрову торгівлю. Що відомо

Україна і Велика Британія підписали угоду про цифрову торгівлю. Що відомо

455

Україна уклала угоду про цифрову торгівлю з Великою Британією. Очікується, що угода має надати підтримку економіці України в умовах повномасштабного вторгнення РФ та закладе основи для подальшої успішної повоєнної відбудови.

Про це повідомляє преслужба Мінекономіки.

“Про укладання угоди про цифрову торгівлю 30 листопада 2022 року домовилися перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко та міністр міжнародної торгівлі Великої Британії Кемі Баденох”, – йдеться у повідомленні.

За словами Свириденко, угода про цифрову торгівлю між Великою Британією та Україною закріплює основи вільної торгівлі цифровими товарами та послугами між двома країнами.

“Ми вважаємо, що відкрита та вільна структура цифрової економіки є найкращою інвестицією у розвиток та майбутнє. Угода також демонструє, що українські IT-компанії, які працюють в Україні, користуються попитом у всьому світі, незважаючи на всі виклики війни», – зазначила Свириденко.

Сторони підкреслили, що цифрова торгівля є особливо важливою у поточних умовах, коли військові дії та руйнування інфраструктури значно ускладнюють фізичну торгівлю.

Окрім того, існує критична потреба в тому, щоб люди могли використовувати цифрові рішення для ідентифікації особи, попри втрату важливої ​​документації чи для перетину кордону.

Угода про цифрову торгівлю охопить усі сучасні сфери економіки та суспільного життя:

  • цифрові торгові системи
  • вільний обмін даними
  • захист споживачів
  • відкриті цифрові ринки
  • фінансові послуги
  • технічне співробітництво.

Що передбачає угода про цифрову торгівлю:

  • незастосування мит (але свободу оподаткування) у цифровій торгівлі
  • підтримання загальної законодавчої рамки для електронних транзакцій, укладення контрактів електронних способом, електронної ідентифікації, безпаперової торгівлі, захисту персональної інформації тощо.

Нагадаємо, що Велика Британія передасть українським військовим три гелікоптери Sea King у рамках нового пакету військової допомоги. Королівські військово-морські сили вже провели навчання для десяти екіпажів Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі