НТА > НОВИНИ > Економіка > Україна і Євросоюз домовилися про співпрацю. Шмигаль анонсував три напрямки

Україна і Євросоюз домовилися про співпрацю. Шмигаль анонсував три напрямки

185

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчовіч підписали «Меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного партнерства між Україною та ЄС у сировинній галузі» та «Дорожню карту заходів».

Головний український урядовець вважає, що співпраця України та ЄС у сировинній галузі допоможе розкрити значний видобувний потенціал нашої країни та стати лідером у сфері використання «металів майбутнього». Про це Денис Шмигаль повідомив у своєму Telegram-каналі.

Партнерство має такі напрямки:

– інтеграція ланцюгів створення доданої вартості;

– співпраця у галузі досліджень та інновацій;

– узгодження екологічних, соціальних процедур та підходів, обмін даними.

«Такий формат співробітництва дозволить Україні модернізувати виробничу та переробну промисловість, залучити додаткові інвестиції, створити нові робочі місця та розкрити потенціал у сфері надрокористування, – наголосив Шмигаль.

За його словами, одним із кроків у цьому напрямку стане приватизація акціонерного товариства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Разом із віцепрезидентом Єврокомісії Марошем Шефчовічем Денис Шмигаль оглянув кар’єр філії компанії – Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.

Нагадаємо, що Україна може підписати угоду про спільний авіаційний простір з Європейським Союзом, яку також часто називають угодою про “відкрите небо”, вже цієї осені.

А тим часом Єврокомісія виступила з ініціативою про створення нового наглядового органу, що займатиметься боротьбою з відмиванням коштів. У ЄС вважають, що кількість злочинних трансакцій з мільярдним обігом коштів є надмірною у Європі, і при цьому натякають, що такі злочинні дії можуть проводитися у країнах Східної Європи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі