НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна матиме складний вибір, якщо ЄС захоче скерувати мігрантів до нас, – Княжицький

Україна матиме складний вибір, якщо ЄС захоче скерувати мігрантів до нас, – Княжицький

186

Маріонетка Лукашенко виконує всі путінські забаганки щодо скерування мігрантів до Польщі. Очевидно, в України буде непростий вибір: якщо Європа запропонує гроші за прийом мігрантів до себе.

Про це заявив під час прямого етеру на NTA у передачі «Говорить Великий Львів» Микола Княжицький, народний депутат України із фракції «Європейська Солідарність».

Він висловив переконання, що Україну атакують Путін і Лукашенко. Самі ж мігранти в цьому не винні, адже це жертви війн, розв’язаних Росією в Сирії.

«Попривозили бідних і нещасних людей літаками в Білорусь і кинули на європейські кордони. Очевидно, може статися і так, що кинуть їх і на українські межі. Це все є великий російський план із дестабілізації ситуації в Європі і Україні. Дуже небезпечний для нас», – підсумував Микола Княжицький.

Народний депутат нагадав, що навіть президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган свого часу, коли з території Туреччини ті самі біженці атакували Грецію, врешті домовився з ЄС і організував табори на території країни.

«Інша справа, що самі мігранти не хочуть в Україну чи Білорусь. Вони хочуть в Європу! І Лукашенко брав гроші з обіцянкою доставити їх до ЄС. З моєї точки зору вихід в тому, щоб максимально швидко переконати Захід оголошувати жорсткі санкції і проти РФ, і проти Білорусі. Якщо вони будуть настільки жорсткими й не будуть проданими як Північний Потік-2 за якісь дрібні інтереси європейських політиків, цей потік безумовно зупиниться. Але це для нас виклик, в тому числі через те, що влада допустила розвал нашого спільного європейського фронту і посиленню впливу Росії», – акцентував Микола Княжицький.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі