НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна має право атакувати об’єкти в Росії, – британський міністр

Україна має право атакувати об’єкти в Росії, – британський міністр

281

Міністр з питань збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі заявив, що  Україна “цілком легітимно” може атакувати об’єкти в Росії.

Про це пише “Європейська правда” з посиланням на The Guardian.

Таку заяву Джеймс Гіппі зробив в ефірі Times Radio. Свою думку міністр аргументує тим, що Україна була суверенною країною, яка мирно жила в межах своїх кордонів, а “потім інша країна вирішила порушити ці кордони і ввести 130 тисяч військових до їхньої країни”.

“Це започаткувало війну між Україною та Росією. А у війні Україна має завдати удару вглиб супротивника, щоб атакувати його логістичні лінії, запаси палива, склади боєприпасів, і це частина війни”, – заявив міністр.

Він додав, що “цілком законно для України націлюватися вглиб Росії, щоб порушити логістику, яка, якби вона не була порушена, безпосередньо сприяла б смертям та різанині на українській землі”.

Нагадаємо, що 25 квітня у російському Брянську пролунали вибухи на нафтобазі, а згодом спалахнула пожежа. Також на початку квітня серія вибухів трапилася у Бєлгороді. Росія звинуватила в них Україну. Українська сторона не дала ані підтвердження, ані спростування.

«Ви атакували російський військовий склад на російській землі за допомогою гелікоптерів?» — запитав журналіст Fox News у  президента Володимира Зеленського.

«Мені шкода, я не обговорюю жодного свого наказу як головнокомандувача», – відповів Зеленський.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі