НТА > НОВИНИ > Новини політики > Україна може отримати фінансову допомогу США у розмірі 255 млн доларів

Україна може отримати фінансову допомогу США у розмірі 255 млн доларів

255
Україна може отримати фінансову допомогу США у розмірі 255 млн доларів

Державний департамент Сполучених Штатів Америки запросив у Конгресу 255 млн доларів на 2022 фінансовий рік для допомоги Україні. Зокрема, допомогу можуть надати для протидії російській агресії.

Про це свідчить запит Державного департаменту США.

“Допомога з боку США посилить можливості України в частині протидії агресії з боку Росії. Дане фінансування прискорить процес реформ по боротьбі з корупцією, підвищить прозорість і підзвітність, в тому числі шляхом розширення кола ініціатив в галузі електронного управління, а також сприятиме реформуванню інститутів, що необхідно для європейської інтеграції країни”, – йдеться в повідомленні.

При цьому частина американської допомоги повинна сприяти “поліпшенню ділового клімату і торгового потенціалу України, зміцненню її аграрного сектора, підтримці енергетичної безпеки за допомогою реформування компанії “Нафтогаз” і підвищенню її енергоефективності”.

Також частина коштів повинна сприяти поліпшенню системи охорони здоров’я України.

“Програми також будуть підтримувати зусилля по досягненню миру і примирення, включаючи роботу з окупованими територіями, в тому числі через водопостачання та інфраструктури, зміцнення участі громад, управління та економічної стійкості”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що допомога США розглядає підтримку спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для забезпечення безпеки кордону України за допомогою міжнародних спостерігачів та обладнання для спостереження.

Нагадаємо, Американська сенаторка Джин Шагін анонсувала робоче турне країнами Східної Європи, яке здійснить двопартійна делегація Конгресу США під її головуванням. Делегація відвідає Україну, Литву та Грузію, щоб підтвердити прихильність США своїм партнерам.

Крім того, Сполучені Штати Америки на засіданні Постійної ради ОБСЄ закликали Росію припинити збройні провокації на сході України та дотримуватися досягнутого режиму припинення вогню.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі