НТА > НОВИНИ > Україна на кордоні з Білоруссю збільшить кількість прикордонників та силовиків

Україна на кордоні з Білоруссю збільшить кількість прикордонників та силовиків

417

Україна має намір подвоїти кількість прикордонників на державному кордоні через загрозу потрапляння в країну нелегальних мігрантів з Білорусі.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, передає пресслужба МВС.

“Можу сказати, що щодо прикордонників, їх кількість подвоїться на державному кордоні. Також буде залучено досить серйозні резерви Національної гвардії та Національної поліції. Будуть люди, які будуть поблизу кордону, оскільки йдеться про їхню дислокацію там”, – сказав Монастирський.

Він також наголосив, що “відповідь та реакція українських правоохоронців та гвардійців буде досить жорсткою, чіткою, коректною в рамках закону, який регламентує захист державного кордону”.

Він додав, що прикордонники, нацгвардійці та поліцейські будуть нести службу не лише на самому кордоні, а й у прикордонних районах, де функціонуватимуть мобільні групи для виявлення незаконного перетину кордону, якщо такий буде відбуватись.

Наразі ситуація на кордоні з Республікою Білорусь контрольована. ДПСУ на цей час не фіксує появи груп незаконних мігрантів та їх намагання незаконно перетнути кордон з території сусідньої Білорусі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі