НТА > НОВИНИ > Україна не хоче бути вкритою трупами. Забирайтеся додому всією своєю армією, – звернення Зеленського

Україна не хоче бути вкритою трупами. Забирайтеся додому всією своєю армією, – звернення Зеленського

Проженемо, з ганьбою, як роблять ті люди, які виганяють окупантів з продуктових магазинів, коли вони намагаються знайти собі їжу

507

Президент Володимир Зеленський порадив російським громадянам забрати з території України додому в РФ своїх військових, бо їх все одно буде знищено як ворога. А тих, хто виживе, виженуть з ганьбою.

Про це йдеться у зверненні Зеленського у Facebook.

“Впевнений, ви всі бачили відео з Мелітополя, де українці протестували проти росіян, які зайшли в українське місто тимчасово. Впевнений, якщо вони кудись і зайшли, то тільки тимчасово – проженемо, з ганьбою, як роблять ті люди, які виганяють окупантів з продуктових магазинів, коли вони намагаються знайти собі їжу.

Це не воїни наддержави, це розгублені діти, яких використали. Заберіть їх додому.

Українці, кожен окупант повинен знати – вони тут нічого не отримають, нікого не підкорять. Навіть якщо вони можуть нагнати більше людей і більше техніки, це нічого для них не змінює.

Куди б вони не зайшли – їх всюди знищать. У них не буде тут спокою, у них не буде тут їжі, у них не буде тут жодної тихої хвилини. Окупанти отримають від українців тільки одне – відсіч, люту відсіч…

Україна не хоче бути вкритою трупами військових. Забирайтеся додому всією своєю армією. Скажіть своєму командуванню, що ви хочете жити, не хочете вмирати”, – йдеться у зверненні Зеленського.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі