НТА > НОВИНИ > Україна не отримала офіційних повідомлень про закриття білоруського кордону Білоруссю

Україна не отримала офіційних повідомлень про закриття білоруського кордону Білоруссю

161

Українська сторона не отримувала офіційних повідомлень про закриття кордону з боку Білорусі. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко, передає Радіо Свобода.

«Україна категорично відкидає закид Олександра Лукашенка про нібито постачання зброї з України. Ми ніколи не втручалися у внутрішні справи Білорусі. Не збираємося цього робити і в майбутньому. Очікуємо такої ж позиції від Мінська, щоб північний кордон залишався простором безпеки», – заявив Ніколенко.

Також він зауважив, що політика України спрямована на підтримку законних інтересів білоруського народу, який «заслуговує на гідне життя в демократичній країні, де поважаються права людини та існує верховенство права».

«Натомість, позиціонування України як зовнішньої загрози вкладається в політику дезінформації, репресій і залякування білоруського населення. Переконані, що жодні абсурдні звинувачення та залякування не зможуть відвернути білоруський народ від дружнього українського народу та України як держави, що поважає та захищає права людей. Українська сторона наразі не отримувала офіційних повідомлень про закриття кордону з боку Білорусі. Від такого кроку постраждав би насамперед білоруський народ», – наголосив Олег Ніколенко.

Як повідомлялося, Олександр Лукашенко доручив прикордонникам повністю перекрити кордон з Україною.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі