НТА > НОВИНИ > Новини політики > Україна немає плану реінтеграції Донбасу, – нардеп Батенко

Україна немає плану реінтеграції Донбасу, – нардеп Батенко

508

Перші особи в Україні не мають плану щодо реінтеграції Донбасу.

Про це в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив народний депутат України Тарас Батенко.

Політик переконаний, що у чинного президента України Володимира Зеленського сьогодні немає жодного плану дій стосовно того, як повернути та відновити окуповані Росією території. Всі заяви Зеленського щодо Донбасу, додав він, написані йому піарниками.

«Насправді, ми не маємо плану реінтеграції. От є «Кримська платформа». Це супер! Ми зібрали гарне представництво в контексті 30-річчя Незалежності, поговорили, але мене більше цікавить те, про що Нуланд домовилася в Кремлі. Ми ж про це не говоримо! А ноти про те, що нас готують до якогось «особливого статусу Донбасу» в контексті нових домовленостей! А те що Байден не накладає санкції на «Північний потік-2» і не збирається накладати! Які повороти у наших українсько-американських стосунках? Особливо, в контексті Pandora Papers і всього іншого? Про це сьогодні ніхто не говорить. І це теж відсутність відповіді щодо реінтеграції. І це говорить про те, що немає плану реінтеграції в нашій країні і в головах перших осіб держави», – заявив Тарас Батенко.

Нагадаємо, один із найавторитетніших політологів у світі, відомий американський публіцист з українським корінням Олександр Мотиль заявив, що зараз реінтеграція Донбасу стала б для України самогубством, у чому зацікавлена Росія.

На його думку, якісно і без надмірного стресу реінтегрувати нині окуповані території Україна зможе хіба через 10-20 років.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі