НТА > НОВИНИ > Суспільство > Україна обмежила діяльність Чорноморського флоту Росії

Україна обмежила діяльність Чорноморського флоту Росії

Росія, блокуючи морські порти, ставить собі за мету – завдати Україні збитків в економічному плані

411

Дії України змогли обмежити діяльність російського флоту в Чорному морі. Збройні сили України змусили ворога уникати наближення до побережжя нашої країни.

Про це повідомив «Крим. Реалії» з посиланням на представника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадима Скібіцького.

«Вони стали обережними, але їхнє корабельне угруповання зараз, на жаль, забезпечує повний контроль Азовського моря, і це, зрозуміло, разом із Керченською протокою, і вони зараз блокують наші порти на Чорному морі», – розповів Скібіцький.

Він зазначив, що Росія, вчиняючи такі дії, ставить собі єдину мету – завдати Україні збитків в економічному плані для того, щоби не допустити функціонування портів як економічних зон.

«Не допустити руху товарів як на території України, так і з території наших портів, підтримання готовності до застосування тих найбільших десантних кораблів, інших кораблів у разі проведення морської десантної операції. Але знову ж таки – наші дії змусили їх обмежити діяльність Чорноморського флоту Росії на нинішньому етапі», – наголосив представник розвідки.

Нагадаємо, що зранку 25-го травня російські окупанти завдали три ракетні удари по Кривому Рогу. Крилаті ракети влучили в промислове підприємство, яке отримало серйозні руйнування. Інформацію про постраждалих уточнюють.

Володимир Зеленський сьогодні на «Українському сніданку» в Давосі заявив, що Україна не бачить єдності країн Заходу щодо підтримки у війні, яку розв’язала проти неї Росія. Ні у питаннях санкцій, ані у постачанні відповідної зброї.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі