НТА > НОВИНИ > Україна отримала перший турецький бойовий безпілотник. Коли його використають

Україна отримала перший турецький бойовий безпілотник. Коли його використають

239

Тривають остаточні приймальні випробування ударного безпілотного комплексу Bayraktar TB2, який має можливість ураження надводних і наземних об’єктів противника високоточними засобами.

Про отримання Військово-морськими силами України першого турецького безпілотника повідомили на Facebook-сторінці Міністерства оборони.

«Проводимо остаточні приймальні випробування комплексу в місці базування. Отримаємо ефективне спостереження і прикриття узбережжя і акваторій Чорного і Азовського морів; можливість ураження надводних і наземних об’єктів противника високоточними засобами», – зазначив міністр оборони Андрій Таран.

Раніше президент України Володимир Зеленський анонсував, що незабаром турецькі безпілотники Bayraktar передадуть українській морській авіації.

Повідомляється, що Bayraktar зарекомендували себе в ході війни за Нагірний Карабах між Азербайджаном та Вірменією восени 2020-го року.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підкреслював, що бойові безпілотники застосовуватимуться, тільки якщо Росія розпочне великомасштабну військову операцію.

Нагадаємо, що не так давно закінчилися масштабні українсько-американські навчання Sea Breeze-2021, у яких взяла участь рекордна кількість країн, у тому числі й Туреччина.

Вони відбувалися в умовах, максимально наближених до бойових із використання сучасних кораблів та іншої техніки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі