НТА > НОВИНИ > Економіка > Україна отримає 340 мільйонів євро на відновлення інфраструктури

Україна отримає 340 мільйонів євро на відновлення інфраструктури

315

Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком передбачає надання кредиту у розмірі 340 мільйонів євро. Кошти спрямують на відновлення постраждалої інфраструктури у східній частині України.

Верховна Рада сьогодні ратифікувала відповідну фінансову угоду. Про це повідомила пресслужба міністерства фінансів.

Також метою програми є модернізація соціальної інфраструктури у областях, що приймають найбільшу кількість внутрішньо-переміщених осіб.

Зокрема, це робитимуть через відновлення та вдосконалення соціальної інфраструктури (будівництва, реконструкції, капітального ремонту): шкіл, медичних установ і соціальних центрів.

Особливу увагу планують звернути на підвищення енергоефективності житла для внутрішньо переміщених осіб.

Програма з відновлення України є продовженням чинної з 2014-го року Надзвичайної кредитної програми, коштом якої реалізується понад 150 проєктів з відновлення соціальної інфраструктури у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській, Полтавській, Одеській, Херсонській та Київській областях.

Нагадаємо, що 2020-го року Україна підписала з Європейським інвестиційним банком угоду щодо кредиту розміром у 340 мільйонів євро.

Наприкінці травня Європейський інвестиційний банк заявив про готовність надати Україні грант у 7 мільйонів євро на реалізацію Програми відновлення. Йшлося про проєкт відновлення соціальної інфраструктури. Тоді відповідну угоду підписали між ЄІБ і міністерством розвитку громад і територій

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі