НТА > НОВИНИ > Україна отримає два нові катери від США в рамках військової допомоги

Україна отримає два нові катери від США в рамках військової допомоги

Американські патрульні катери класу «Island» вирушили з Балтімора (штат Меріленд, США) до Одеси.

614

Американські катери є частиною безпекової допомоги на понад 2,5 мільярда доларів, яку США надає Україні з 2014 року. Вони допоможуть зміцнити морську безпеку України та підвищити оперативну сумісність ВМС України з НАТО.

Про це у фейсбуці повідомила пресслужба посольства США.

«Ці катери є частиною безпекової допомоги, яку США надають Україні з 2014-го року. Вони сприятимуть зміцненню морської безпеку України та підвищенню оперативної сумісності ВМС України з НАТО», – сказано в повідомленні дипломатичного відомства.

Пресслужба Військово-морських сил Збройних сил України зазначила, що катери отримали назви «Фастів» та «Суми». Вони ввійдуть до складу ВМС.

«Отримання патрульних катерів іноземного виробництва надає змогу українським ВМС підвищити рівень взаємосумісності з флотами держав-членів та партнерів НАТО», – йдеться в заяві ВМС.

У вересні посольство США анонсувало передачу Україні 2021-го році ще щонайменше одного патрульного катера типу Island («Айсленд»). Офіційна передача перших кораблів українським військовим морякам від берегової охорони США відбулася 27-го вересня 2018-го року на військово-морській базі в Балтиморі (штат Меріленд, США).

Нагадаємо, у серпні стало відомо, що ракетні катери, які Велика Британія збудує для України, отримають британське ракетне озброєння. Про це повідомляв аташе з питань оборони посольства Великої Британії в Україні Тім Вудз.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"