НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна отримає від МВФ транш кредиту на 700 млн доларів

Україна отримає від МВФ транш кредиту на 700 млн доларів

111

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) прийняла рішення про перший перегляд програми Stand-By з Україною. Фонд також виділяє транш кредиту на 500 млн спеціальних прав запозичення (SDR), що становить близько 700 млн доларів.

Про це йдеться в заяві МВФ.

Крім того, МВФ продовжив термін дії програми Stand-By, яка закінчується в грудні 2021 року, ще на шість місяців.

“Виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) завершила сьогодні перший огляд економічних показників України відповідно до 18-місячної угоди про резервне кредитування (SBA), яка була схвалена 9 червня 2020 року. Завершення огляду дозволяє владі виділити суму, еквівалентну приблизно 699 мільйонам доларів США, внаслідок чого загальні виплати в рамках чинного СБА становитимуть приблизно 2,8 мільярда доларів США”, – зазначається в заяві.

Правління також схвалило продовження угоди про резервне кредитування до кінця червня 2022 року та перерозподіл виплат за програмою, а також запит влади України про відмову від недотримання критерію ефективності грудня 2020 року щодо гарантованого державою боргу у світлі вже вжитих коригуючих дій.

Зазначається, що допомога від МВФ має допомогти українській владі впоратися з наслідками шоку, викликаного COVID-19, підтримати відновлення економіки та просунути реформи.

Як відомо, Міжнародний валютний фонд запланував виділити з резервних активів рекордні 456 млрд SDR (розрахункова одиниця МВФ, 650 млрд доларів). 275 млрд доларів підуть на країни з ринком, що формується, і державам, що розвиваються, з них 2,7 млрд доларів передбачені для України.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі