НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна першою у світі отримала ліцензію на проведення національної “Олімпіади геніїв”

Україна першою у світі отримала ліцензію на проведення національної “Олімпіади геніїв”

251

Україна першою у світі отримала від США ліцензію на проведення національної «Олімпіади геніїв» (Genius Olympiad Ukraine). Підписання відповідного контракту відбулося у Вашингтоні вчора, 3 листопада.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки України.

“3 листопада 2021 року у Вашингтоні Мала академія наук України підписала контракт про створення в Україні першої національної “Олімпіади геніїв”, – йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі повідомив, що Genius Olympiad – це найбільший міжнародний конкурс наукових проєктів з охорони довкілля та екології, участь у якому щороку беруть понад тисячу школярів з-понад 80 країн світу.

«Я впевнений, наші креативні школярі зможуть показати достойні результати», – зазначив Сергій Шкарлет.

Змагання відбуваються у Державному університеті Нью-Йорка, а заснувала його американська організація Terra Science and Education.

“Цьогоріч організатори заходу впроваджують систему національних франшиз на проведення “Олімпіади геніїв” у різних країнах світу. Національний відбір стане першим етапом для участі в міжнародному фіналі в США. Запуск пілотних проектів заплановано в Україні, Мексиці, Південній Кореї та Кувейті, але саме Україна першою підписала ліцензійний договір на проведення національного етапу конкурсу”, – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що МАН України приєдналася до конкурсу Genius Olympiad у 2017 році. За цей час вихованці академії здобули дві золоті, чотири срібні, шість бронзових нагород та 12 спеціальних призів.

Нагадаємо, що українські школярі  отримали 20 нагород міжнародного інноваційного шоу INOVA 2021. Захід відбувався з 12 по 17 жовтня у Загребі (Хорватія). У складі 18-ти українських школярів команда МАН виборола 13 золотих медалей, 5 срібних, а також дві спецнагороди.

Також у  США українську школярку Вікторію Панченко з Херсонської області визнали генієм. Дівчину нагородили медаллю за екологічний проєкт.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі