НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна підготувала оновлені резолюції щодо Криму, які розгляне ООН

Україна підготувала оновлені резолюції щодо Криму, які розгляне ООН

133

До кінця 2021-го року Україна внесе на розгляд Генеральної асамблеї ООН оновлені резолюції щодо Криму. І розраховує на підтримку Ізраїлю в цьому питанні.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на спільному брифінгу з ізраїльським президентом Іцхаком Герцогом.

«Ми вдячні Ізраїлю за принципову підтримку України, нашого суверенітету і територіальної цілісності. Розраховуємо, що ця позиція буде зберігатися і далі, зокрема, в рамках ООН, де до кінця цього року Україна внесе на розгляд Генеральної асамблеї оновлену резолюції щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму і мілітаризації півострова», – зазначив Зеленський.

Раніше Україна затвердила стратегію деокупації Криму і заходи для її реалізації.

Зеленський заявляв, що готовий зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним, щоб підняти питання окупованих територій, у тому числі Криму.

Нагадаємо, що минулого тижня український уряд затвердив план деокупації Криму. План заходів з реалізації Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя передбачає постійний моніторинг порушень прав і свобод людини.

Сьогодні під час 48-ої сесії Ради ООН 40 держав у спільній заяві засудили грубі порушення Російською Федерацією прав людини в тимчасово окупованому Криму та висловили підтримку Кримської платформи.

Перша заступниця очільника Міністерства закордонних справ Еміне Джапарова виголосила відповідну заяву, у якій підписанти закликають РФ «дотримуватися своїх зобов’язань, згідно з нормами міжнародного права», засуджують будь-які спроби РФ легітимізувати анексію Криму та «проведення виборів до Державної Думи РФ (17-19 вересня) на суверенній території України без згоди української сторони».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі