НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Україна підписала договір із Pfizer про закупівлю ліків від коронавірусу

Україна підписала договір із Pfizer про закупівлю ліків від коронавірусу

Україна закупить 300 тисяч курсів лікарського засобу

224

Україна підписала договір із компанією Pfizer про умови закупівлі ліків від коронавірусу “Паксловід”.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу.

Так, ліки ” Паксловід” призначені для амбулаторного лікування хворих з коронавірусною хворобою. За словами Ляшка, Україна підписала договр про закупівлю 300 тисяч курсів лікарського засобу.

“Як і анонсував раніше, Україна підписала договір із компанією Pfizer про основні умови закупівлі інноваційних ліків”, – зауважив він.

Міністр також нагадав, що у листопаді 2021 року виробник цих ліків, компанія Pfizer, оголосила результати клінічних досліджень.

“При лікуванні “Паксловідом” протягом трьох днів, після появи симптомів COVID, відбувається скорочення госпіталізацій або смертельних випадків на 89 % та на 85 %, якщо лікування починати протягом п’яти днів”.

Ліки від коронавірусу

Як відомо, 21 вересня в Україну було доставлено 20 тис. флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) та 40 тис. флаконів Етесевімабу (Etesevimab). Це інноваційні ліки прямої дії на коронавірус.

Також раніше американська фармацевтична компанія Merck подала до Департаменту охорони здоров’я Канади заявку на реєстрацію ліків від COVID-19 “Молнупіравір». Таблетки можуть стати революційними у подоланні хвороби.

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі