НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна планує купити в Туреччини ще близько 20 безпілотників Bayraktar

Україна планує купити в Туреччини ще близько 20 безпілотників Bayraktar

221

Україна веде переговори з Туреччиною для придбання ще близько двох десятків ударних безпілотників Bayraktar.

Про це повідомляє Bloomberg.

Так, з 2019 року турецький виробник Baykar Makina продав Україні десятки безпілотників разом із станціями управління та ракетами. Зараз триває замовлення на ще близько двадцять дронів.

У свою чергу, офіційні представники Baykar і турецького уряду відмовилися називати точну кількість проданих Україні безпілотників.

Високопоставлений турецький чиновник на умовах анонімності заявив, що наразі планується також укласти інші угоди з Україною, зокрема щодо спільного з Туреччиною виробництва ракет-носіїв, подібних до українського комплексу «Зеніт-2». Пускові установки дозволять Туреччині розробити балістичні ракети, хоча офіційна Анкара не має таких намірів, зазначив він.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган готовий стати посередником між владою України та Росії. За словами президента Туреччини, у нього та його країни зараз склалися добрі відносини як із Росією, так і з Україною. Через це Ердоган переконаний, що він міг би виконати роль посередника в цих переговорах задля забезпечення миру в регіоні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі