НТА > НОВИНИ > Україна планує закупити нові турецькі ударні безпілотники

Україна планує закупити нові турецькі ударні безпілотники

136

Збройні сил України мають намір втричі збільшити кількість комплексів турецьких ударних безпілотників Bayraktar у своєму озброєнні. Зараз у розпорядженні армії вже є два комплекси. Планується закупити ще чотири.

Про це повідомило східноєвропейське бюро Report із посиланням на інтерв’ю головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. За його словами, зараз на озброєнні є два комплекси Bayraktar – 12 літальних апаратів.

«Один комплекс придбали цього року на замовлення міністерства оборони. Крім того, для потреб Збройних сил України у 2021-2022 роках планується придбати ще чотири таких комплекси. У майбутньому ми плануємо поповнити арсенал безпілотними летальними апаратами місцевого виробництва», – наголосив Залужний.

Він також зазначив, що самого придбання таких комплексів замало, оскільки потрібно навчитися ефективно з ними працювати

«Зараз ми вивчаємо методику використання цих апаратів. Якби ми мали досвід Азербайджану, було би набагато простіше. Визнаю, що на жаль, ми маємо дуже мало досвіду», – додав Залужний.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна готова застосувати безпілотники Bayraktar на Донбасі, якщо Російська Федерація почне великомасштабну операцію або перейде в атаку.

Нагадаємо, що в середин липня в Міністерстві оборони України анонсували остаточні приймальні випробування ударного безпілотного комплексу Bayraktar TB2, який має можливість ураження надводних і наземних об’єктів противника високоточними засобами.

Наприкінці серпня на IV міжнародному волонтерському та ветеранському форумі у Києві головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив. що загроза повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну не зникла і Збройні Сили України мають бути до неї готові, в тому числі й до наступальних дій.

Нещодавно він назвав справжньою перемогою України у війні проти Росії майбутнє встановлення миру та вступ України в НАТО і ЄС.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі