НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна подає заявку в НАТО і готова до переговорів з Росією, але не з Путіним

Україна подає заявку в НАТО і готова до переговорів з Росією, але не з Путіним

Україна пропонувала Росії домовитися про співіснування на рівних, чесних, гідних і справедливих умовах, але з Путіним це неможливо

273

Україна подає заявку на вступ до Північноатлантичного альянсу у прискореному режимі.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у терміновому відеозверненні.

«Де-факто ми вже пройшли свій шлях до НАТО. Де-факто ми вже довели сумісність зі стандартами Альянсу. Вони реальні для України – реальні в полі бою і в усіх аспектах нашої взаємодії. Ми довіряємо один одному, допомагаємо один одному, і ми захищаємо одне одного. Це і є Альянс», – зазначив Зеленський.

Президент України також зазначив, що Україна подає заявку щодо процедури, яка відповідатиме нашому значенню для захисту всього українського суспільства.

«Ми робимо свій визначальний крок, підписуючи заявку України на вступ у прискореному порядку до НАТО», – додав глава держави.

Зеленський також відзначив, що ми знаємо, що вступ у НАТО можливий.

«Ми бачили, як цьогоріч Фінляндія та Швеція розпочали приєднання до Альянсу без Плану дій щодо членства. Це – справедливо. Справедливо і для України. Це закріплення на рівні договору того, що і так вже досягнуто в житті і що є нашими цінностями», – наголосив президент України.

Зеленський також акцентував увагу на тому, що Україна готова вести перемовини з Російською Федерацією, але лише за правління нового президента.

Він зазначив, що Україна була і є лідером у переговорних зусиллях. Саме наша країна пропонувала Росії домовитися про співіснування на рівних, чесних, гідних і справедливих умовах.

«Очевидно, що з цим російським президентом це не можливо. Він не знає, що таке гідність і чесність. Тому ми готові до діалогу з Росією, але з іншим президентом», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, що президент Російської Федерації Володимир Путін оголосив анексію окупованих територій Україні. Він підписав договір про так званий «вступ до складу Росії нових територій» – це Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська області.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі