НТА > НОВИНИ > Суспільство > Україна посилила захист Рівненської АЕС, – секретар РНБО Данілов

Україна посилила захист Рівненської АЕС, – секретар РНБО Данілов

В Україні відбулася перевірка чотирьох областей – Київської, Житомирської, Чернігівської та Сумської, це стосувалося можливої загрози з півночі

633

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов визнав, що лютневий наступ із північного напрямку виявився неочікуваним, але зараз сили оборони ведуть активну підготовку до можливого повторного наступу.

На цьому він наголосив у ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

«Ситуація в Білорусі для мене однозначна. Вона, на превеликий жаль, на теперішній момент окупована Російською Федерацією. За даними тих соціологічних досліджень, які ми маємо зараз, 75 відсотків не мають узагалі жодного бажання брати участь у збройному конфлікті з Україною, це наші сусіди», – зазначив Олексій Данілов.

Він додав, що якщо казати про можливий конфлікт, то варто вести мову про самопроголошене керівництво країни, а це інші речі.

«Але те, що саме звідти пішла для нас небезпека, ми визнаємо, її не очікували. На превеликий жаль, це сталося. І для того, щоби така ситуація не повторилася, вчора ми закінчили перевірку чотирьох областей – Київської, Житомирської, Чернігівської та Сумської. Це стосується можливої небезпеки з цього напрямку», – зауважив Данілов.

Він також акцентував увагу на тому, що сьогодні на засіданні Ставки Головнокомандувача України піднімали питання щодо захисту Рівненської атомної електростанції, яка розташована за 52 кілометри від кордону з Білоруссю.

«Це все перебуває зараз на контролі в нашого президента та всього сектора безпеки оборони нашої країни», – резюмував Данілов.

Нагадаємо, що попереднього четверга в ефірі проєкту телеканалу NTA «Говорить Великий Львів» секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов зазначав, що у владних структурах України усвідомлюють потенційну небезпеку з Брестського напрямку. Тому в чотирьох прикордонних областях відбувалася перевірка стану військової готовності до нових викликів.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі