НТА > НОВИНИ > Новини політики > Україна повністю припиняє авіасполучення з Білоруссю

Україна повністю припиняє авіасполучення з Білоруссю

185
Україна повністю припиняє авіасполучення з Білоруссю

Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю і перенаправляє всі літаки в обхід її повітряного простору. Уряд опрацює відповідне питання у вівторок, 25 травня.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов у коментарі “Інтерфакс-Україна”.

“Президент Володимир Зеленський ініціював рішення про повне припинення авіасполучення з Республікою Білорусь і перенаправлення всіх авіарейсів в обхід її повітряного простору. Глава держави доручив уряду опрацювати відповідне питання”, – повідомив секретар РНБО.

За його словами, затримання опозиційного журналіста Романа Протасевича в Мінську – це відкритий виклик всьому світу, нахабне нехтування міжнародними нормами й правилами.

Відтак, у вівторок, 25 травня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль організовує позачергове засідання уряду для розгляду питання про повне припинення авіасполучення з Республікою Білорусь.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський після інциденту з літаком Ryanair доручив призупинити авіасполучення з Білоруссю. Відповідне рішення має підготувати уряд, зокрема, прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Крім того, у коментарі для НТА, журналіст білоруського видання “Наша Ніва” Максим Маханьков заявив, що події літа 2020 року настільки налякали нинішню білоруську владу на чолі з Олександром Лукашенком, що зараз відбувається банальна помста усім критикам цього режиму, зокрема, Роману Протасевичу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі