НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна працює над відкриттям нових пунктів пропусків з Польщею та Словаччиною

Україна працює над відкриттям нових пунктів пропусків з Польщею та Словаччиною

122

Предметом переговорів із сусідніми країни незабаром стане можливість відкрити ще 3-4-ох пунктів пропуску на Волині, на Львівщині, а також на Закарпатті.

Однак, як розповів посол України в Польщі Андрій Дещиця в інтерв’ю телеканалу «Дім», пандемія коронавірусу відкинула нас на 5-6 років назад, коли тільки розпочали переговори про безвізовий режим України з ЄС.

«Зараз розпочинаємо знову переконувати, що все буде нормально», – зазначив Дещиця,

Зараз тривають переговори щодо можливості відкриття приблизно 3-4-ох нових пунктів пропуску: біля Перемишля, у Волинській і Львівській областях. Так само розглядають і Закарпатську область, хоча там цей пункт пропуску, найімовірніше, може бути поки що пішохідним.

«Ми не можемо відкрити тільки зі свого боку більше переходів на кордоні. Так, у нас є плани, працює міжвідомча комісія, яка займається розробкою планів щодо відкриття пунктів пропуску. У нас є напрацювання, є місця, де ми би хотіли відкрити ці переходи», – зазначив Андрій Дещиця.

З одним із варіантів, за словами дипломата, дуже важко вести переговори, тому що цей пункт пропуску розташований у заповідній зоні. Тому потрібен іще дозвіл національного парку.

Андрій Дещиця також визнав, що потяг до польського Перемишля, який був дуже популярний в Україні, найближчого місяця навряд чи курсуватиме знову. Але посол сподівається, що найближчим часом, «якщо не буде нової хвилі коронавірусу», цей поїзд буде функціонувати.

Дещиця також констатував: «Навіть дозвіл на те, щоби всі категорії громадян України в’їхали до Польщі на тлі карантину, дуже нам важко давався».

 

Нагадаємо, що від 9-го вересня Польща відкрила свої кордони для українських туристів. Однак для в’їзду в сусідню країну потрібно дотримуватися певних умов.

З 1-го серпня, за інформацією Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, відновили пасажирські перевезення між Україною та Словаччиною.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі