НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Україна проведе військові навчання з бойовою стрільбою поблизу Криму

Україна проведе військові навчання з бойовою стрільбою поблизу Криму

195

На Херсонщині біля адміністративного кордону з окупованим Кримом 9-30-го вересня пройдуть військові навчання української армії з бойовими стрільбами.

Таке оголошення оприлюднено на Facebook-сторінці Херсонської обласної державної адміністрації. «З 9-го по 30-те вересня планується переміщення військової техніки та особового складу до випробувального полігону «Ягорлик», що розташований у Скадовському районі», – йдеться в повідомленні.

За цієї інформацією, там проходитимуть військові навчання з бойовою стрільбою.

Представники влади закликали мешканців Херсонщини зберігати спокій та бути обачними.

Нагадаємо, що в середині серпня Служба безпеки України провела масштабні навчання з протидії диверсійним та терористичним загрозам на території Донецької та Луганської областей.

Своєю чергою. військово-морські сили США організували наймасштабніші навчання з часів «холодної війни» під назвою Large Scale Exercise 2021. Вони тривали з 3-го по 16-те серпня.

Приблизно в ці ж терміни у навчаннях Agile Spirit 2021 на військовій базі Сенакі на заході Грузії взяли участь дві з половиною тисячі військових з 15-ти країн-членів НАТО та партнерів Альянсу.

Служба безпеки України також провела антитерористичні навчання в Умані перед приїздом хасидів-паломників. Під час тренувань «терористи» нібито «замінували» 9-поверховий готель на території історико-культурного центру імені Раббі Нахмана.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі