НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Україна приєднається до світової мережі COVID-сертифікатів

Україна приєднається до світової мережі COVID-сертифікатів

З українським сертифікатом можна буде відвідати більше 80 країн

247

Україна планує приєднатися до глобальної мережі COVID-сертифікатів. З українським документом можна буде відвідати більше 80 країн світу.

Про це заявила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич під час брифінгу щодо ситуації з коронавірусом.

“Україна готується приєднатися до глобальної мережі COVID-сертифікатів, що здатна охопити всі країни світу”, – пояснила Марія Карчевич.

Так, невовзі з українським сертифікатом можна буде відвідати понад 80 країн світу.  Учасники мережі будуть визнавати цифрові документи один одного і не вимагатимуть додаткових ковідних документів для перетину кордону. Тому вакциновані українці зможуть вільно подорожувати світом без ПЛР-тестів та самоізоляції.

Карчевич нагадала, що наразі такий доступ для українців відкритий у 52 країни світу, які визнають українські сертифікати у “Дії”.

COVID-сертифікат

Нагадаємо, що українців, які придбали підроблений COVID-сертифікат, можуть звільнити від кримінальної відповідальності. Щоб уникнути покарання людина з фальшивим сертифікатом має добровільно зізнатися у скоєному та активно сприяти у розкритті правопорушення.

Також нещодавно у застосунку “Дія” появився сертифікат для тих, хто перехворів COVID. У додатку користувачам відображаються два документи – внутрішній і міжнародний.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі