НТА > НОВИНИ > Війна > Україна розбудила весь континент. Привітання Зеленського з Днем Незалежності

Україна розбудила весь континент. Привітання Зеленського з Днем Незалежності

Уперше День Незалежності проходить в умовах повномасштабної війни, а всі урочистості скасували через загрозу ракетних атак по Києву

463

Президент Володимир Зеленський привітав українців з 31-ою річницею Незалежності України.

18-хвилинне привітання доступне в офіційних соціальних мережах.

Він зазначив, що цьогоріч українці зустрічають цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемоги України.

«Пів року тому Росія оголосила нам війну. 24-го лютого вся Україна почула вибухи та постріли. І 24-го серпня не мала почути слів: «З Днем Незалежності». 24-го лютого нам казали: «У вас немає шансів». 24-го серпня ми кажемо: з Днем Незалежності, Україно!» – наголосив Зеленський.

Він також додав, що українці відзначають цей день у різних місцях.

«Хтось – в окопах і бліндажах, у танках і БМП, на морі й у повітрі. Б’ється за незалежність на передовій. Хтось – у дорозі, в авто, вантажівках і потягах. Б’ється за незалежність, доправляючи необхідне тим, хто на передовій. А хтось – у смартфоні чи за комп’ютером. І теж б’ється за незалежність – збираючи кошти, щоби тим, хто в дорозі, було що везти тим, хто на передовій”, – сказав президент.

Як відомо, 24-го серпня Україна відзначає головне свято – День Незалежності. Вперше він проходить в умовах повномасштабної війни, а всі урочистості скасували через загрозу ракетних атак по Києву.

Нагадаємо, що Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний оприлюднив привітання українських військових із Днем Незалежності.

Уночі українські військові під час успішно проведеної повітряної операції збили гелікоптер КА-52 російських окупантів. Так символічно розпочалося відзначення Дня Незалежності в Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"