НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна домовляється з Великою Британією про купівлю ракет для кораблів і літаків

Україна домовляється з Великою Британією про купівлю ракет для кораблів і літаків

145

Україна вступила в переговори з Великою Британією про придбання ракет для кораблів і літаків. Планується, що британці нададуть для українських патрульних катерів ракети класу «земля-земля».

Про це повідомило видання The Times. Дві країни також обговорюють ракети класу «повітря-земля» Brimstone для українських літаків.

За оцінками, вони коштуватимуть по 100 тисяч фунтів стерлінгів за кожну. Ці ракети можуть вражати невеликі цілі швидкого руху, їх застосовували на британських винищувачах RAF проти терористичної організації «Ісламська держава».

Видання пише, що переговори активізувалися через побоювання України, що Росія може посилити агресію і захопити нові території після запуску російсько-німецького газопроводу «Північний потік-2».

Зокрема, є прогнози, що Росія планує зимову військову операцію, яка може призвести до ескалації напруженості на Донбасі. Це може мати непередбачувані наслідки для безпеки всієї Європи, – повідомив у коментарі виданню український дипломат, ім’я якого не розкривають.

Нагадаємо, що вчора державна компанія  «Укрспецекспорт», що входить до складу «Укроборонпрому», відвантажила американському замовнику танк «Оплот».

Тим часом Росія і Білорусь на 2023-ий рік запланували нові масштабні військові навчання – під назвою «Щит Союзу». Це аналог навчань «Захід», які проводять на білоруській території.

До того ж, російське керівництво може продовжити операцію з дискредитації місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях України. Росія може вдатися до нових провокацій.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі