НТА > НОВИНИ > Суспільство > Україна розпочала спецоперацію на кордоні з Білоруссю

Україна розпочала спецоперацію на кордоні з Білоруссю

274

Україна на кордоні з Білоруссю розпочала спеціальну прикордонну операцію “Полісся” через загрозу поширення міграційної кризи.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

В ДПСУ розповіли, що спецоперацію розпочали для нарощення охорони та захисту українського кордону з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.

Перший заступник голови державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко зауважив, що на українсько-білоруському кордоні зберігається загроза поширення міграційної кризи та імовірність перенаправлення потоків мігрантів до України.

Тому головне завдання операції – не допустити перетинання нелегальними мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну.

В охороні кордону активно застосовуватиметься авіація, безпілотні авіаційні комплекси, а також технічні засоби спостереження. Операція координується Державною прикордонною службою України та проводиться спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ.

Нагадаємо, що мешканці країн Близького Сходу, зокрема, Сирії та Іраку, після низки невдалих спроб пробратися на територію Євросоюзу розбили табір на кордоні з Польщею.

Нещодавно Державна прикордонна служба України попередила спробу іноземних громадян з Близького Сходу потрапити в Україну з Білорусі.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі