НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна розриває дипломатичні відносини з Сирією

Україна розриває дипломатичні відносини з Сирією

200

У відповідь на визнання Сирією  “незалежності” так званих “ЛНР” і “ДНР” Україна розриває з нею дипломатичні відносини, запроваджує торговельне ембарго та економічні санкції щодо сирійських юридичних та фізичних осіб.

“Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує рішення Сирійської Арабської Республіки визнати т. зв. “незалежність” тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях…

У відповідь на цей недружній акт Україна заявляє про розрив дипломатичних відносин з Сирією без розриву консульських відносин, відповідно до статті 2 Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року.

Українська сторона також розпочинає процедуру запровадження торговельного ембарго щодо Сирії, а також накладення інших санкцій щодо сирійських юридичних та фізичних осіб”, – повідомили у пресслужбі МЗС України.

У міністерстві вважають, що Сирія намагається надати псевдосуб’єктності квазіформуванням на замовлення своїх кураторів в Кремлі.

Україна розглядаємо це рішення як недружній акт, посягання на суверенітет та територіальну цілісність, грубе порушення українського законодавства, Статуту ООН та основоположних норм і принципів міжнародного права.

Нагадаємо, що державна агенція SANA 29 червня повідомили, що у Сирії хочуть визнати незалежність так званих «ДНР» і «ЛНР». Таке рішення влади підтвердили в Міністерстві закордонних справ країни.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі