НТА > НОВИНИ > Місця > Україна скасовує візовий режим з Маврикієм. Що відомо про туристичний острів

Україна скасовує візовий режим з Маврикієм. Що відомо про туристичний острів

198

Україна планує укласти безвіз із Республікою Маврикій. 26 серпня Кабінет Міністрів ухвалив відповідне розпорядження.

Про це передає Урядови портал.

Так, розпорядження щодо підписання угоди з Маврикієм – це перший крок до запровадження безвізового режиму. Після цього Україна та Маврикій мають підписати угоду та провести низку внутрішньодержавних процедур.

Уряд уповноважив надзвичайну і повноважну послиню України у ПАР Любов Абравітову підписати відповідну угоду від української сторони.

Угода дозволить встановити на взаємній та постійній основі безвізовий режим поїздок з будь-якою метою в’їзду та максимальним строком перебування.

Додамо, що наразі між країнами діє візовий режим. Українці повинні оформлювати візу, окрім тих, які подорожують до острівної країни з туристичною метою. Туристи за одностороннім рішенням уряду Маврикія від 2017 року можуть скористатися безвізовим в’їздом до 90 днів впродовж 180 днів.

Що відомо про Маврикій

Маврикій –  острівна держава в Індійському океані, вулканічна та оточена кораловими рифами. Йому належать також острів Родригес, острови Агалега та декілька дрібніших островів. Столиця – місто Порт-Луї.

Колись Маврикій був французькою колонією. Ймовірно, саме тому в цій державі низький рівень злочинності і досить високий, як для африканської країни, рівень освіти.

Клімат острова субтропічний, утім, виснажливої ​​спеки не буває ніколи. Період з жовтня по травень – ідеальний час для мандрівок цією країною. В період з лютого по травень на острові можливі сильні зливи – мусони.

Одне з головних і незвичних місць острова – кольорові піщані дюни неподалік селища Шамарель.

Умови в’їзду

В’їзд українцям дозволено за умови перебування на самоізоляції протягом 2 тижнів з моменту прибуття. Також потрібно мати попередню проплату готелю для самоізоляції, негативний  тест на коронавірус (не пізніше 72 годин до моменту прибуття до країни).

Під час перебування на самоізоляції є обов’язковим повторне проходження тесту на коронавірус на 7 -й та 14-й день перебування в карантині.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі