НТА > НОВИНИ > Суспільство > Україна спізнюється у своїй державотворчості на 30 років: Остап Дроздов про прийняття закону щодо корінних народів

Україна спізнюється у своїй державотворчості на 30 років: Остап Дроздов про прийняття закону щодо корінних народів

318

У своїй державотворчості, в утвердженні історичних, віхових речей Україна спізнюється на 30 років.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” сказав журналіст і телеведучий Остап Дроздов.


 Журналіст підкреслив, що законопроєкт щодо корінних народів України, який сьогодні ухвалила Верховна Рада, вкрай потрібний країні, проте є дещо запізнілим.

“Такі історичні, декларативні моменти я завжди вітаю, тому що ми спізнюємося своєю державотворчістю. От скільки нам є, стільки ми спізнюємося з утвердженням дійсно історичних, віхових речей. Ми завжди робимо це десь на 30-му році”, – сказав Дроздов.

 Разом з тим він прокоментував відсутність у цьому законопроєкті формулювання щодо народу Росії в Україні. Зокрема, зі слів Дроздова, росіяни в Україні є лише національною меншиною, але аж ніяк не корінним народом.

“Кремлівське опудало не може ніяк примиритися до того, що росіяни в Україні є власне лише національною меншиною. І законодавчо, і історично, і понятійно, і інституційно! Тому, безумовно, тут інших варіантів і не може бути. Корінними народами України є лише ті, які перераховані в цьому законопроєкті”, – акцентував Остап Дроздов.

Як відомо, сьогодні, 1 липня Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкт “Про корінні народи України”.

За таке рішення проголосувало 325 депутатів – це більше конституційної більшості. Свої голоси дали всі фракції і групи, окрім ОПЗЖ.

Його останнім часом активно критикував Володимир Путін: російський президент навіть вбачав там втілення “теорії і практики нацистської Німеччини”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі