НТА > НОВИНИ > Війна > Україна та Росія провели перший обмін полоненими – Верещук

Україна та Росія провели перший обмін полоненими – Верещук

Додому повертаються 19 українських цивільних моряків із рятувального судна «Сапфір» та 10 військових

604

Україна та країна-агресор Росія провели перший обмін полоненими. Обмін відбувся за наказом президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомила міністерка із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

«Сьогодні за наказом президента Зеленського відбувся перший повноцінний обмін військовополоненими. В обмін на 10 захоплених у полон окупантів ми витягнули 10 наших військовослужбовців», – йдеться у повідомленні.

Також, за словами Ірини Верещук, сьогодні відправили до росіян 11 цивільних російських моряків, яких  врятували із затопленого судна біля Одеси.

«У результаті цього обміну додому повертаються 19 українських цивільних моряків із рятувального судна «Сапфір», які були захоплені окупантами при спробі забрати наших військових з острова Зміїний», – повідомила Верещук.

Крім того, міністерка зазначила, що рятувальний корабель «Сапфір» також буде повернений Україні й доставлений у турецький порт.

Нагадаємо, що міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук вчора повідомила, що Україна найближчим часом обміняє полонених російських моряків на українських військових з острова Зміїний.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"