НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Україна та Велика Британія спільно будуватимуть військові кораблі

Україна та Велика Британія спільно будуватимуть військові кораблі

В Одесі на борту ракетного есмінця Королівського військово-морського флоту HMS Defender підписали меморандум

118

Таким чином міністр з питань оборонних закупівель Великої Британії Джеремі Квін і заступник міністра оборони України Олександр Миронюк задекларували реалізацію проєктів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства та ВМС України.

Про це повідомляє офіційний сайт міністерства оборони України. Меморандум передбачає спільне проєктування і будівництво військових кораблів в Україні та Великій Британії, а також будівництво двох баз ВМС України.

«Це ще один крок у розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Сполученим Королівством задля зміцнення українського флоту, який стикається з постійною небезпекою у Чорному та Азовському морях», – наголосили в міністерстві.

Учасники урочистою церемонії також спостерігали за спільними навчаннями українських, британських та американських військових на борту корабля.

Есмінець HMS Defender прибув до Одеси минулої п’ятниці. Він став уже другим кораблем Королівського флоту, який відвідав Одесу протягом останніх кількох тижнів, після HMS Trent.

«Спільні морські проєкти та регулярні візити військових кораблів – свідчення тісних зв’язків між Британією та Україною, партнерства та дружби», – зазначено в заяві міністерства оборони України.

Нагадаємо, що декілька днів тому у Чорному морі Військово-Морські Сили Збройних Сил України провели тактичне навчання корабельної десантної групи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі