НТА > НОВИНИ > Суспільство > Україна веде переговори про обмін полонених за формулою “всіх на всіх”

Україна веде переговори про обмін полонених за формулою “всіх на всіх”

У розвідці кажуть, що обмін, який відбувся 21 вересня, відкриває нові можливості

236

Україна продовжує працювати над обмінами полонених. Наразі тривають перемовини щодо обміну “всіх на всіх”.

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов під час зустрічі з представниками родин захисників України у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

«Обмін військовополоненими – процес важкий, болючий, але обмін 21 числа відкриває нові можливості для нас. Усіх, хто повертається, держава забезпечує всім необхідним: від речей першої необхідності, до реабілітації та відновлення», – підкреслив Кирило Буданов.

Також триває робота з окремих обмінів. У Координаційному штабі наголошують, що це тривалий та виснажливий процес.

«Приміром, обмін 21 вересня, під час якого було звільнено 215 оборонців, готувався понад два місяці», – йдеться у повідомленні.

Також учасники зустрічі говорили про звільнення тих, кого згідно з Женевськими конвенціями у світі вважають некомбатантами. Це українські медики та, наприклад, музиканти оркестру морської піхоти.

Як зазначили в пресслужбі Координаційного штабу, триває робота над створенням карток військовополонених. Це особисті сторінки, на яких родичам буде легше відстежувати всі зміни статусу військовополоненого.

Нагадаємо, що пізно ввечері, 21-го вересня, Україна та Росія провели черговий обмін полоненими. Серед звільнених – бійці «Азова» й інші захисники Маріуполя. Відомо, що звільнені з полону командири з «Азовсталі», які наразі перебувають у Туреччині, невдовзі зможуть побачитись зі своїми родинами.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі