НТА > НОВИНИ > Економіка > Україна відновила торгівлю з Росією

Україна відновила торгівлю з Росією

495

Сьогодні, 15 квітня, Україна відновила прямі закупівлі електричної енергії в російського державного монополіста «ІнтерРАО». Називати це явище не інакше як диверсією пропонує членкиня Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, Людмила Буймістер.

“Знущальна формула від НКРЕКП: Чим більше на кордонах військ країни-агресора – тим більше ми імпортуємо від них струму”, – так Національну комісію з держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг згадує на своїй сторінці у ФБ народний депутат («Слуга Народу») Людмила Буймістер.
І продовжує обурюватися в соцмережі, що у Кремлі нам ледь не щодня погрожують вторгненням, натомість наша країна чемно надсилає російській держкомпанії черговий платіж за електроенергію, яка українському споживачеві геть не потрібна.
“У порядок денний сьогоднішнього позачергового засідання парламенту нарешті включене питання заборони імпорту струму з Росії та Білорусі. На жаль, заплачених агресору 1 млрд гривень вже не повернути, але цей закон хоча б не дозволить посадовцям НКРЕКП – лобістам імпорту – ховати голову в пісок, відхрещуватись від прямої участі у фінансуванні збройної агресії Путіна”, – зауважує політик.

Нагадаємо, в січні-лютому 2021 року Україна відновила імпорт електричної енергії з Росії та Білорусі. За ці три місяці витрати на імпорт перевищили 900 млн грн. Основним імпортером струму з Білорусі виступає компанія «Дніпросталь-Енерго», що належить затю Леоніда Кучми – олігарху Віктореві Пінчуку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"