НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Україна відправила на кордон з Білоруссю понад вісім тисяч правоохоронців

Україна відправила на кордон з Білоруссю понад вісім тисяч правоохоронців

Чергуватиме також авіація МВС

106

Кордон з Білоруссю додатково контролюватимуть близько 8,5 тисяч українських правоохоронців через ситуацію з мігрантами. Чергуватиме також авіація МВС.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

Так, українські кордони додатково охоронятимуть 3 тис. військових Держприкордонслужби, 3,5 тис. – службовців Нацгвардії і ще 2 тис. поліцейських. Чергуватиме також авіація МВС – 15 вертольотів.

“Ми підсилюємо прикордонні підрозділи силами Національної поліції та Національної гвардії. Додатково буде залучено близько 8,5 тис. військовослужбовців і поліцейських”, – заявив глава МВС Денис Монастирський.

За словами Монастирського, такі дії дозволять стримати нелегальних мігрантів, однак “для комплексного вирішення проблеми є тільки один вихід – будівництво надійного сучасного інтелектуального  кордону”.

Нагадаємо, що у понеділок, 8 листопада, у Білорусі величезна колона мігрантів попрямувала до кордону з Польщею. Відтак, мешканці країн Близького Сходу, зокрема, Сирії та Іраку, після низки невдалих спроб пробратися на територію Євросоюзу розбили табір на кордоні з Польщею. Міністерство оборони Польщі стверджує, що їх постійно охороняють білоруські служби.

Тим часом соціал-демократи з німецького парламенту висловили побажання, щоби Україна приєдналася до вирішення проблеми біженців на білорусько-польському кордоні. Політики пропонують, аби мігранти чекали в Україні на розгляд їхніх заявок на притулок в ЄС.

Україна на таку пропозицію відповіла. Зокрема, секретар РНБО Олексій Данілов запропонував німецьким політикам забрати біженців собі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі