НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна відреагувала на російські провокації у Придністров’ї

Україна відреагувала на російські провокації у Придністров’ї

Спецслужби Придністров’я розкрили імена тих, чиїми руками розпалюється ситуація в регіоні

480

У Міністерстві закордонних справ засудили спроби Росії втягнути Придністровський регіон Молдови у повномасштабну війну проти України. В уряді закликали до негайної деескалації напруги.

Відповідну заяву зробив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

«Україна рішуче підтримує територіальну цілісність Молдови в межах її міжнародно визнаних кордонів. Ми засуджуємо спроби втягнути Придністровський регіон Молдови у повномасштабну війну Росії проти України. Ми закликаємо до негайної деескалації напруги», – написав він у твітері.

У подібному стилі висловився і радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, який теж прокоментував події у невизнаному Придністров’ї. Він вважає, що Росія намагається дестабілізувати ситуацію в регіоні.

А тим часом спецслужби Придністров’я, де останніми днями серйозно загострилася ситуація, розкрили імена тих, чиїми руками вона розпалюється в регіоні. У мережу потрапив лист працівників спецслужб.

«Ми ухвалили рішення про розкриття настановних даних агентурної мережі Головного управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації, в цілі та завдання якого входить підготовка провокацій у регіоні», – сказано в ньому.

За словами авторів листа, координацію дестабілізації виконує радник президента ПМР генерал-майор Віталій Разгонов, який прибув сюди 2019-го року, за ним немає наказу про звільнення зі служби.

«Поставили завдання підготувати на території регіону диверсійні групи, створити агентурну мережу Росії, дестабілізувати політичну ситуацію в Молдові та низці регіонів України, провести інформаційно-психологічні операції в регіоні, забезпечити інформаційну підтримку проведення спеціальної військової операції в Україні», – зазначили працівники спецслужб.

У листі також розкрили імена членів агентурної мережі Головного управління Генштабу збройних сил Російської Федерації. Загалом у цьому списку 8 осіб.

У листі наголошують, що це лише частина інформації. Якщо їхнє звернення не візьмуть до уваги, то вони зроблять «інші кроки для повної зупинки їхніх дій».

Нагадаємо, що президентка Молдови Майя Санду засудила спроби поставити під загрозу мир на території країни, зокрема, і в невизнаному Придністров’ї.

Сьогодні зранку так зване міністерство внутрішніх справ невизнаного Придністров’я заявило про вибухи у селищі Маяк. У результаті пошкоджено і виведено з ладу дві потужні вежі радіозв’язку, які ретранслювали хвилі із Росії.

Згодом провокації у Придністров’ї набрали обертів: після ранкового повідомлення про вибухи на вежах радіозв’язку у невизнаній «республіці» заявили ще й про вибухи у військовій частині. Також оголосили про впровадження «червоного рівня терористичної небезпеки».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі