НТА > НОВИНИ > Суспільство > Україна вперше в історії почала випускати нову марку бензину

Україна вперше в історії почала випускати нову марку бензину

Вперше в історії випустили український бензин марки А-98

245

Оператор Кременчуцького нафтопереробного заводу приватна компанія «Укртатнафта» вперше в історії випустила український бензин марки А-98.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відзначається, що на початку лютого 2022 року на потужностях Кременчуцького нафтопереробного заводу виготовлений бензин з октановим числом 98 – вперше в історії вітчизняної нафтопереробки.

«Бензин преміальної якості марки А-98-Євро5-Е0 в кількості 2 тис.тонн готовий до відвантаження на АЗС. Паливо виготовлено у повній відповідності до ДСТУ 7687: 2015 та вимог Технічного регламенту. Ця марка бензину відповідає жорстким експлуатаційним вимогам і екологічним стандартам країн ЄС», – йдеться в повідомленні.

У компанії відзначили, що можливість приготувати бензин такої високої якості з’явилася завдяки технічній модернізації «Укртатнафти».

Нагадаємо, що ціни на бензин і дизпаливо зросли.

Додамо, 14 травня Кабмін ухвалив постанову, згідно з якою запроваджується граничний рівень торговельної надбавки до середньої ціни дизпалива (7 грн/літр) і бензину (5 грн/літр).

З урахуванням максимальних націнок вартість бензину на АЗС не може перевищувати 32,57 гривень за літр, а дизельного палива – 31,35 гривень за літр.

Нагадаємо, що ціни на таксі можуть стати ще дорожчими. За останні пів року ціни зросли майже на 30%, однак з настанням осінніх холодів вони можуть підвищитися ще на 10-20%.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі