НТА > НОВИНИ > Війна > Україна закликає світ не допустити судилище над захисниками Маріуполя

Україна закликає світ не допустити судилище над захисниками Маріуполя

279

Здача в полон була єдиним способом порятунку бійців, які перебували на заводі “Азовсталь” у травні. Водночас зараз світові лідери та міжнародні організації мають зробити все, щоб не допустити незаконне судилище над українськими захисниками в Маріуполі, яке планують провести окупанти.

З відповідною спільною заявою виступили сили безпеки та оборони стосовно полонених захисників Маріуполя

“Ми закликаємо увесь цивілізований світ не допустити анонсованого катами судилища у Маріуполі над українськими Захисниками та Захисницями. Вимагаємо негайно направити представників Організації Об’єднаних Націй, Міжнародного комітету Червоного Хреста до місць, в яких утримують українських військовополонених, передусім – Оленівки”, – йдеться у заяві.

Окреме наголошується, що здача в полон була єдиним способом порятунку бійців, які перебували на заводі “Азовсталь” у травні:

“Операція з порятунку 2,5 тисяч захисників Маріуполя була єдиним можливим варіантом, щоб зберегти життя нашим Героям. Альтернативи на кшталт екстракшн не було. Стояв вибір: операція з порятунку чи загибель на “Азовсталі” насамперед тяжкопоранених, адже запаси необхідних медикаментів закінчувалися”.

Як стверджують сили безпеки та оборони, тяжкопоранених вдалося врятувати першими під час обміну в червні: 144 особи, з яких 95 захисників Маріуполя, вже повернули. Більшість із них мали тяжкі поранення. Станом на зараз вони отримали необхідну медичну допомогу та реабілітацію.

Нагадаємо, російські загарбники готують у Маріуполі псевдосуд над українськими військовополоненими. Ймовірно, його планують на 24 серпня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі