НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна заповнила другу частину опитувальника ЄС для статусу кандидата

Україна заповнила другу частину опитувальника ЄС для статусу кандидата

Зеленський продемонстрував другу частину заповненого опитувальника на відеозустрічі з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн

332

Україна заповнила другу частину анкети-опитувальника для отримання статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.

Про це 9 травня повідомив президент України Володимир Зеленський у телеграмі.

Зеленський зазначив, що продемонстрував другу частину заповненого опитувальника на відеозустрічі з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн.

Президент подякував за чіткі сигнали підтримки «на цьому важливому для нас шляху».

Своєю чергою Фон дер Ляєн розповіла про переговори у твіттері, відзначивши, що Єврокомісія планує висловити свою думку щодо відповідей України в червні.

Як раніше повідомляли, опитувальник, який є необхідим етапом на шляху до набуття Україною статусу кандидата в ЄС, уже повністю заповнений.

Зазначимо, що Україна вже передала Єврокомісії першу частину заповненого опитувальника для оцінки спроможності отримати статус кандидата у члени ЄС.

Також 28 лютого, за 4 дні після початку російської агресії, Україна офіційно подала до Брюсселя заявку про вступ до ЄС та висловила сподівання, що ЄС, зважаючи на обставини, зможе швидко розпочату процедуру. Європарламент 1 березня прийняв заявку України на членство в Євросоюзі.  Розпочато спеціальну процедуру вступу.

Також Європейський парламент переважною більшістю голосів затвердив резолюцію, яка рекомендує державам-членам ЄС працювати над наданням Україні статусу кандидата на вступ.

Як повідомляли раніше, Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що висновок про членство України в ЄС хочуть підготувати влітку 2022-го року. Після цього українську заявку на вступ представлять Європейській раді.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі