НТА > НОВИНИ > Спорт > Україна завершила Олімпіаду в Токіо з 19 медалями

Україна завершила Олімпіаду в Токіо з 19 медалями

343

У Токіо завершилися ХХХІІ Олімпійські ігри, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня. Україна у підсумку здобула 19 медалей.

Про це свідчить медальний залік Олімпіади.

За результатами змагань Україна посіла 44 місце серед 206 країн-учасниць за кількістю отриманих медалей.

В Олімпійських іграх брали участь 153 українських спортсмени, які вибороли 19 олімпійських медалей (1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових) для України.

23 українця наблизилися до отримання нагород, опинившись на 4-6 місцях у фінальних змаганнях.

Українська збірна значно перевершила результат Ріо-де-Жанейро-2016, коли було здобуто 11 олімпійських медалей (2 золоті, 4 срібних та 5 бронзових нагород), попри те, що тоді Україну представляли 206 спортсменів.

На Олімпійських іграх-2020 медалі отримали:

“Золото”

– Жан Беленюк (греко-римська боротьба, 87 кг)

“Срібло”

– Михайло Романчук (плавання, 1500 м вільним стилем)

– Парвіз Насібов (греко-римська боротьба, 67 кг)

– Анжеліка Терлюга (карате, до 55 кг)

– Людмила Лузан та Анастасія Четверікова (веслування на байдарках і каное, каное-двійка, 500 м)

– Олександр Хижняк (бокс, до 75 кг)

– Олена Старікова (велоспорт-трек, спринт)

“Бронза”

– Дар’я Білодід (дзюдо, 48 кг)

– Ігор Рейзлін (фехтування, шпага)

– Олена Костевич та Олег Омельчук (кульова стрільба, мікст)

– Михайло Романчук (плавання, 800 метрів вільним стилем)

– Еліна Світоліна (теніс)

– Алла Черкасова (жіноча боротьба, 68 кг)

– Ірина Коляденко (жіноча боротьба, 62 кг)

– Марта Федіна та Анастасія Савчук (артистичне плавання, дует)

– Людмила Лузан (веслування на байдарках і каное, каное-одиночка, 200 м)

– Станіслав Горуна (карате, до 75 кг)

– Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Катерина Резнік, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Марта Федіна, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно (артистичне плавання, група)

– Ярослава Магучіх (легка атлетика, стрибки у висоту).

Переможцем Олімпіади стали США, які здобули 39 золотих, 41 срібних та 33 бронзові нагороди. Друге місце посів Китай (38-32-18), третє – Японія (27-14-17).

Нагадаємо, сьогодні США випередили Китай, здобувши дві золоті медалі.