НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна зможе досягати ударами цілей навіть у Сибіру, – FT

Україна зможе досягати ударами цілей навіть у Сибіру, – FT

347

Україна може наносити удари на великі відстані вглиб Росії і скоро в РФ не залишиться безпечних зон.

Про це пише видання Financial Times із посиланням на радника українського уряду з питань оборони.

У виданні відзначають, що Україна вже продемонструвала здатність наносити удари на великі відстані без західного обладнання, маючи на увазі атаки безпілотниками по трьох військових базах у глибині  Росії. До того ж одна із них розміщена лише за 160 км від Москви.

Українські оборонні посадовці і аналітики заявили, що ці атаки є частиною нової тактики, яка має на меті зірвати російське військове планування і схвилювати громадську думку, показуючи, що ніде не безпечно.

Радник українського уряду з питань оборони на умовах анонімності повідомив журналістам, що невдовзі в Росії не залишиться безпечних зон проти українських сил.

“Атаки повторюються. У нас немає обмежень по відстані і незабаром ми зможемо досягти всіх цілей всередині Росії – в тому числі в Сибіру. В Україні ми знаємо, як важко захищатися від подібних повітряних атак. Незабаром у Росії також не залишиться безпечних зон”, – каже джерело видання.

Водночас зазначають, що Україна публічно не взяла на себе відповідальність за ці удари: багато деталей залишаються в таємниці. Втім, звертають увагу, що небагатослівність є характерною для  спецоперацій Києва, таких як комбінована атака повітряних і морських безпілотників на російську військово-морську базу в Севастополі в жовтні.

Нагадаємо, 5 грудня на аеродромах в Росії пролунали вибухи.

Атаки на аеродроми на території Росії – це чіткі сигнали для ворога про те, що удари будуть наноситися по їхній території, – так прокоментував «бавовну» на аеродромах «Енгельс-1» та біля Рязані в ефірі «Народного Толк-Шоу» генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі