НТА > НОВИНИ > Економіка > Україна зобов’язалася відмовитися від вугілля

Україна зобов’язалася відмовитися від вугілля

451

Україна підтримала угоду про відмову від використання вугілля, досягнуту на кліматичному саміті.

Про це повідомив The Guardian. Великі країни-споживачі вугілля, зокрема, Канада, Польща, Україна та В’єтнам, поступово припинятимуть використання вугілля для виробництва електроенергії.

За даними Міжнародної енергетичної агенції, використання вугілля є однією з найбільших причин викидів парникових газів.

«Цей день знаменує віху в наших глобальних зусиллях боротьби зі зміною клімату, оскільки країни з усіх куточків світу об’єднуються в Глазго, щоб заявити, що вугілля не відіграє жодної ролі в нашому майбутньому виробництві електроенергії», – заявив бізнессекретар Великої Британії Квасі Квартенг.

Він додав, що нинішні амбітні зобов’язання, взяті на себе міжнародними партнерами, демонструють, що кінець вугілля є близьким.

Нагадаємо, що Росія з 1-го листопада зупинила експорт енергетичного вугілля в Україну.

Наприкінці серпня стало відомо, що компанії «ДТЕК Енерго» та державна «Центренерго» домовилися про постачання 75 тисяч тонн вугілля із США. Вугілля розподілили рівними частинами для потреб ТЕС приватної та державної генерацій.

Улітку Національна поліція України опублікувала відео затримання банди, яка грабувала вантажні вагони на Придніпровській залізниці в Запорізькій області. Щодня злочинці викрадали до 30 тонн вугілля.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі