НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Українці для захисту незалежності роблять більше, ніж влада і дипломати, – Мельничук

Українці для захисту незалежності роблять більше, ніж влада і дипломати, – Мельничук

97

Росії в цивілізованому світі вже ніхто не вірить. Ситуація з перемовинами спочатку Путін-Байден, тепер Росія-НАТО підтверджує цю недовіру. Але чи всі домовленості ми бачимо?


Свої думки щодо цієї ситуації озвучив керівник Львівської міської організації ВО «Свобода» Любомир Мельничук у прямому етері ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

За словами Мельничука, можливо, Путін діє за системою «вимагай якнайбільше, щоб отримати потрібне». Ці зухвалі вимоги Росії до НАТО ніхто ніколи виконувати не буде. Але над Україною як Дамоклів меч висять Мінські домовленості, які є прямими кроками до знищення нашої держави, і запуск «Північного потоку-2», що є економічним ударом. 

«Попри «правильні» заяви в НАТО, потрібно пам’ятати, що є й заяви США, які говорять, що Мінські домовленості потрібно виконувати, а це суперечить політиці України, – каже «свободівець». – В Україні не може бути «м’якої окупації», як в Білорусі та Казахстані, бо українська нація цього не дозволить. Українці роблять значно більше ніж влада і дипломати».

Обіцяний новий пакет санкцій у випадку вторгнення Росії в Україну Мельничук вважає запізнілим.

На його думку, якби санкції були введені тоді, коли окупували Крим, то, можливо, не було б окупації  Луганської та Донецької областей.

«Головний висновок – українці мають самі про себе подбати, – переконаний Мельничук. – Стратегія влади, яка розрахована на те, що за нас заступляться США чи Європа, приведе до втрати нашої країни. Тому гарантом незалежності є українська нація, українська держава та українці».

Нагадаємо, що Російська Федерація поступово втрачає Україну як сферу впливу. Саме через це виникає можливість ескалації війни не лише на Сході України, а й впродовж усіх кордонів. Такий прогноз нещодавно зробив командир окремого полку спеціального призначення НГУ «Азов» Денис Прокопенко.

Натомість країна-агресорка заявила про відведення власних військових від українського кордону. У місця постійної дислокації нібито повернуться понад 10 тисяч військовослужбовців Південного військового округу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі