НТА > НОВИНИ > Війна > Українці довірятимуть лише конкретному результату. Звернення Зеленського

Українці довірятимуть лише конкретному результату. Звернення Зеленського

Російські війська мають залишити окуповані райони

280

Українці вже навчилися й за ці 34 дні вторгнення, і за минулі вісім років війни на Донбасі, що довіряти можна лише конкретному результату.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у зверненні.

«Сигнали, які ми чуємо з переговорного майданчика, можна назвати позитивними. Але ці сигнали не заглушають розривів російських снарядів. Звісно, ми бачимо всі ризики. Звісно, ми не бачимо підстав для довіри словам, що звучать від тих чи інших представників держави, яка продовжує воювати заради нашого знищення. Українці – не наївні люди. Українці вже навчилися й за ці 34 дні вторгнення, і за минулі вісім років війни на Донбасі, що довіряти можна лише конкретному результату», – повідомив Зеленський.

Він також зазначив, що російська армія все ще має значний потенціал для продовження атак. Обстріли українських міст продовжуються, Маріуполь заблокований, ракетні та авіаційні удари не припиняються.

«Сигнали з переговорного майданчику позитивні, але вони не заглушають розриви російських снарядів. Безумовно, Україна налаштована на переговори і продовжуватиме їх. Ми розраховуємо на результат. Має бути реальна безпека для нас, для нашої держави та суверенітету. Російські війська мають залишити окуповані райони. Суверенітет і територіальна цілісність мають бути гарантовані! Жодних компромісів щодо суверенітету і нашої територіальної цілісності бути не може», – повідомив Зеленський.

Також, за його словами, питання про послаблення санкцій може навіть не підійматися поки не завершиться війна і Україна не повернемо своє. Зеленський повідомив, що санкції навпаки повинні посилюватись щотижнево.

Він зазначив, що вже почала роботу команда українських та міжнародних експертів, які оцінюють результативність введених санкцій проти Росії. З української сторони цей напрямок координує представник ОП Андрій Єрмак, з міжнародного боку – Майкл Макфол.

«Протягом дня у Миколаєві продовжувалась рятувальна операція, розбирали завали будівлі облдержадміністрації. Станом на цей час відомо про 8-х загиблих та 30-х поранених. Вирогідно, що це не остаточні цифри.

Говорив про Миколаїв у виступі перед Парламентом Данії, запропонував суспільству цієї країни взяти участь у відбудові міста і області після війни. Пропозицію прийняли позитивно», – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, що під час розбирання завалів будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації станом на 29 березня рятувальники вилучили тіла 12 загиблих.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі