НТА > НОВИНИ > Новини політики > Українці назвали Зеленського «політиком» і «розчаруванням» року

Українці назвали Зеленського «політиком» і «розчаруванням» року

“Політиком року” його вважають 17% опитаних українців, а  45 %  – “розчаруванням року”

368

Другий рік поспіль чинний президент України Володимир Зеленський очолює рейтинг “Політик року” та “Розчарування року”. Зокрема, “політиком року” його вважають 17% опитаних українців, а  45 %  – “розчаруванням року”.

Про це свідчать дані загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова 17-22 грудня 2021 року.

“Другий рік поспіль президент України Володимир Зеленський очолює рейтинги “Політика року” та “Розчарування року”. Щоправда, в обох випадках помітне зростання показників. Цього року Зеленського назвали “політиком року” 17%, тоді як у 2020-му – 14,8%. З іншого боку, 45% опитаних назвали саме Зеленського  “розчаруванням року”, а у 2020-му  – 28% вважали його “невдахою року””, – йдеться у дослідженні.

Друге місце в номінації “Політик року” ділять експрезидент Петро Порошенко (8,1%) та ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков (8%).

До числа політиків, яких згадали більше 1% опитаних як “політиків року” і як “розчарування року”, потрапили: Юлія Тимошенко – 4,4% та 1,5% відповідно, Віктор Медведчук – 1,2% та 3,2% відповідно. Віталія Кличка згадали в обох номінаціях по 1,1% респондентів.

До числа політиків, яких згадали лише як “політиків року” потрапили: Юрій Бойко – 3,7%, Євгеній Мураєв – 3,4%, Ігор Смешко – 1,8%, Володимир Гройсман – 1,4%, Сергій Притула – 1%.

Довідка 

Загальнонаціональне дослідження проведено Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва  спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 17 по 22 грудня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

Нагадаємо, що лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко у другому турі президентських виборів переміг би Володимира Зеленського. Такі дані оприлюднили соціологи під час пресконференції «Новорічні сподівання і несподіванки: з якими почуттями і думками українці проводжають старий і зустрічають Новий рік». Організатором дослідження є Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"